Kanal 7 Televizyonu TRİSAD Meslek Lisesinde

Kanal 7 Televizyonu TRİSAD Meslek Lisesinde

TRİSAD KYSD’nin Wow Hotel’deki Tekstil Fuarında

TRİSAD KYSD'nin Wow Hotel'deki Tekstil Fuarında Değerli başkan ve ekibini tebrik ediyor, etkinliğin sektöre değer katmasını diliyorum.

Çorap Sanayisinin değerli ismi TRİSAD meslek okulunu ziyaret etti

Çorap sanayinin değerli ismi, Çelik çoraplarinin sahibi, duayen çorapçi Haydar Öztas,Trisad Tekstil Teknolojileri Meslek Lisemizi ziyaret etti.

1344

Haliç Üniversitemizi ziyaret ettik

10 Haziran 2020 günü, bünyesinde Triko Atölyemizinde bulunduğu Haliç Üniversitemize yaptığımız ziyaretle, maske desteğimizi sunarak Üniversite CEO’su Sayın Kenan Yavuz ve Prof....

Darülacezeye Desteğimiz Tam

Pandemiyle mücadele kapsamında bünyesinde Triko Atölyemizinde bulunduğu, 125 yıllık faaliyetiyle hepimizin gururu olan Darülaceze'ye desteğimizi her zaman sürdürmeye devam edeceğiz.

Teşekkür Belgesi

Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesinden, Türkiye Triko Sanayicileri Derneğine Teşekkür belgesi.
video

Trisad Tanıtım

Trisad Tanıtım

İstanbul Gümrük Müdürü Sn. Nevzat Er

Üye Firmalarımızın derneğimize şikayeti üzerine İstanbul Gümrük Müdürü Sn. Nevzat Er ile 22 Aralık Pazartesi günü yapmış olduğumuz görüşme.

TRİSAD Başkanı Mustafa Balkuv Sabancı Olgunlaşma Enstütüsünün Müdürü ve Öğretmenleriyle Birlikteydi

Sabanci Olgunlaşma Enstütüsü'nün değerli müdürü ve ögretmenleriyle, triko alanında ortak calışmalara imza atıyoruz.

FEATURED

MOST POPULAR

LATEST REVIEWS

Kadir Gecesi kandil kutlaması

Mübarek Kadir Gecesi'nin tüm İslam alemine barış ve huzur getirmesini dilerim. Mustafa Balkuv Trisad Yönetim Kurulu Başkanı

TRİSAD-NİT Örme işbirliği ile desen tasarımı sertifikaları teslim edildi

  TRISAD Nit Örme- işbirliği ile gerçekleşen, 7. Dönem ÜCRETSİZ Desen Tasarımı Eğitimini başarı ile tamamlayan kursiyerlerimize eğitim sertifikalarını takdim ettik. Desteğini derneğimizden esirgemeyen Yönetim...

LATEST ARTICLES